Vitajte na novej stránke TDCenter
20180219211510_blogblog.jpg

Vitajte na novej stránke TDCenter
19.02.2018

Keď som sa pred 17 rokmi dostala k HR nevedela som veľmi do čoho idem.Postupne som si túto "kreatívnu" prácu zamilovala, a nedokázala som od nej odísť ani vtedy, keď mi život dal na výber.Rozhodla som sa zostať a dokonca" bláznivo" začať podnikať v HR. :)
Ľudia sa mi smiali."Podnikať v HR?Si sa zbláznila? Toto nie je o zárobkovom businesse. HR a development je o " dobročinnosti" o posúvaní ľudí, firiem vpred." - No neodradilo ma to.
Som rada,že Vám dnes môžem predstaviť firmu TDC ( Training and development center s.r.o. ),ktorej samotné kreatívne logo naznačuje,že našim hlavným produktom je rozvoj ľudí, firiem.Stále sa veci dajú robiť lepšie. Či už prostredníctvom konzultácií,alebo samostatných tréningových blokov dokážeme urobiť Vaše HR funčnejšie, efektívnejšie. Jednotlivé časti do seba zapadnú a začnú fungovať.
S tou" dobročinnosťou" mali ľudia pravdu... HR nie je hmotným produktom, ktorý sa dá chytiť, zhmotniť a výhodne predať. Je to o ľuďoch, Vašich ľuďoch, ktorí vo svojej práci trávia väčšinu svojich životov, a aj ten pracovný by mal byť potešujúci, inšpiratívny, kreatívny, motivujúci...
Ak sa oni budú z práce tešiť ,aj Vaša firma bude prosperovať. Správne nastaveným HR to dokážete ešte aj zmerať.

Teším sa na posúvanie vpred :)

Mirka

Zdieľať tento článok: